Andy Winson Vám prináša:

MAJSTER PREDAJA

Dátum konania tréningu
zatiaľ nie je známy

Ako ovplyvňovať ľudí prirodzeným spôsobom
a stať sa najlepším v predaji!

Naučíte sa, AKO vzbudiť záujem ľudí o vašu osobu a biznis. Osvojíte si zlaté pravidlo troch prstov, ktoré je alfou a omegou uzavretia obchodu.

Nacvičíte si rôzne komunikačné štýly a odkryjem vám 4 typy klientov. Každý z nás spadá do jednej z týchto kategórií. Ak sa naučíte hovoriť takzvanými štyrmi zázračnými jazykmi, máte VYHRATÉ!

Naučíte sa ako vzbudiť TÚŽBU práve po vašom produkte či službe. Nápomocná vám v tom bude aj práca s podvedomím a cieleným ovplyvňovaním klienta.

Osvojíte si 6 kľúčov k jedinečnej komunikácii. Pomôžu vám zlepšiť nielen vaše vzťahy v práci, ale aj v osobnom živote. Pochopíte lepšie svoju rodinu, priateľov. Odstránite nedorozumenia a komunikačné bariéry.

Naučíte sa hovoriť nielen verbálnou, ale aj neverbálnou rečou.

“Úspech MAJSTRA PREDAJA začína v hlave, potom v naučených zručnostiach, v správnych aktivitách a túžbe hladného dravca.” Andy Winson

Cieľ tréningu

Tento praktický tréning vám otvorí trinástu komnatu prísne stráženého tajomstva AKO PREDÁVAŤ a to za každých okolností!

A mnoho ďalšieho:

Naučíte sa ovplyvňovať zákazníkov prirodzeným spôsobom tak, aby vaše predaje rástli.

Osvojíte si najnovšie vedecké poznatky zo psychológie a cielené stratégie na zvyšovanie vašich predajov.

Naučíte sa mať pod kontrolou svoje myšlienky, emócie a začnete vychádzať s rôznymi typmi ľudí. Dokonca aj s takými, ktorých ste mohli mať doteraz “v zuboch”.

Osvojíte si konkrétne pozorovacie techniky, vďaka ktorým sa priblížite aj k ľuďom, ktorí majú okolo seba “stenu” a nechcú si človeka pripustiť k telu. Vďaka tomu budete vedieť úspešne uzavrieť každý obchod.

Spoznáte a osvojíte si know how, ktoré používajú najuznávanejší obchodníci sveta! Avšak pozor: stať sa majstrom predaja nie je len o tom, ako predávať. Je aj o tom, ako zlepšovať kvalitu vášho života a prinášať hodnoty do života ľudí.

Vďaka tréningu Majster Predaja môžete zlepšiť celkovú kvalitu vášho života. Váš vnútorný svet. Prežívanie. Porozumiete lepšie nielen sebe, ale aj vaším blízkym či obchodným partnerom. Konečne pochopíte, prečo sa istí ľudia správajú tak, ako sa správajú. Spoznáte tzv. “mapy” nazerania na veci a situácie. Vďaka tomu sa naučíte, ako adekvátne reagovať v rôznych náročných či krízových životných situáciách.

Zbúrajte svoje limity. Vykročte vpred.

Spustite svoju vlastnú transformáciu a zmeňte svoj život raz a navždy.

Predávajte s noblesou a s výnimočnými výsledkami!

8. - 10. 11. 2020

Púchov, Hotel Alexandra

Čo získate vďaka tréningu MAJSTER PREDAJA?

 

Spoznáte silu konkrétnych slov - naučíte sa hypnotickú reč, ktorú ovládajú len vyvolení + magický slovník, vďaka ktorému si získate ľudí na svoju stranu.

Vytvoríte si svoj akčný plán zdokonalenia vašich predajných zručností a posuniete sa z bodu neustáleho plánovania do bodu masívnej AKCIE.

Zistíte, na základe čoho sa vaši potenciálni klienti rozhodujú pri kúpe tovarov a služieb. Potom je už len krôčik k tomu, aby ste s nimi uzavreli obchod. Skvelé, však?

Spoznáte 3 typy testovacích otázok, vďaka ktorým budete mať pod kontrolou a vo svojich rukách každé obchodné jednanie.

Zistíte ako pracovať s hlasom a ako jeho tón ovplyvňuje vašu úspešnosť pri predaji.

Budete ovládať a reálne vedieť využiť vo svoj prospech 10 strategických krokov, vďaka ktorým zvládnete každú námietku namierenú na vašu adresu. Už vás nikto nedostane na kolená.

Skoncujte raz a navždy s pocitom, že sa snažíte a stále to na niečom viazne. Vezmite svoj život do vlastných rúk a staňte sa kráľom komunikácie a predaja!

 

Pretože PREDAJ = proces budovania vzťahov

A zároveň PREDAJ = proces budovania vlastnej značky

Predstavte si,

že máte obchodné rokovanie s náročným zahraničným japonským klientom. Ste pripravení, máte v taléne svoje najlepšie vyjednávacie techniky. Hovoríte spoločným jazykom. Myslíte si, že to je to kľúčové. Napriek tomu obchod nevyjde.

 

Viete, prečo to tak je? Pretože vám nerozumel. Aj napriek tomu, že ste hovorili navonok spoločným jazykom. Nenapojili ste sa naňho tým vhodným spôsobom. Nevyužili ste silu psychológie a nerozkľúčovali ho.

 

Prvým krokom k tomu, aby ste uzavreli biznis tkvie v tom, že sa mu prihovoríte po “JAPONSKY”. Nemyslím tým však, že sa teraz začnete učiť japonské slovíčka. :)

 

Jeho vlastným jazykom znamená, že sa naňho naladíte. Začnete sa vyjadrovať ako on. Prispôsobíte sa mu. Jeho tempu reči. Zladíte sa s ním neverbálne. Hĺbkou a tónom hlasu. Gestami. Výberom slov.

 

A práve to ako vedieť hovoriť “po japonsky”, ale aj ďalšími psychologickými komunikačnými jazykmi, sa naučíte na tréningu Majster Predaja! HOTOVO!

 

A takto to funguje v akomkoľvek predaji. Existuje niekoľko komunikačných štýlov. Takzvaných predajných jazykov. Ovláda ich však len málokto! A práve keď si ich osvojíte,  vaše šance na získanie klientov sa niekoľkonásobne zvýšia.

 

Áno, dá sa to! Nie je to len rozprávka. A nemusíte pritom hovoriť ani hadím jazykom ako v rozprávke o čarodejníkovi Harrym Potterovi. Toto všetko dokážete, ak spoznáte 4 TAJNÉ KOMUNIKAČNÉ JAZYKY. Na trojdňovom tréningu Majster Predaja ich budeme preberať do hĺbky a veľmi detailne.

Získajte konkrétne návody najlepších predajcov sveta a zistite ako používať tie NAJÚČINNEJŠIE presvedčovacie stratégie. PREDÁVAJTE ako mávnutím čarovného prútika!

8. - 10. 11. 2020

Púchov, Hotel Alexandra

Pre koho je tréning Majster Predaja určený?

  • Pre všetkých ľudí pôsobiacich v predaji produktov a služieb.
  • Pre majiteľov firiem, ktorí chcú vedieť cielene ovplyvňovať ľudí vo svojom okolí a získavať si ich na svoju stranu.
  • Pre ľudí, ktorí chcú posunúť úroveň svojej komunikácie a chcú vedieť pôsobiť na ľudí.
  • Pre všetkých, ktorí chcú pochopiť prečo ľudia v ich okolí reagujú a komunikujú tak ako komunikujú a chcú vďaka utajovaným stratégiám zlepšiť svoje komunikačné schopnosti.
  • Pre ľudí, ktorí chcú napredovať v oblasti predaja a zvyšovať svoje zisky. Cielene a dlhodobo.
  • Pre tých, ktorí chcú byť inšpiráciou pre svoje okolie a chcú zároveň lepšie pochopiť samého seba alebo svoju rodinu, kolegov či priateľov.
  • Pre tých, ktorí sa chcú posunúť vo svojom živote na NOVÚ ÚROVEŇ a spoznať know how najlepších spíkrov a obchodníkov sveta!

Ako to, že niektorí obchodníci predávajú tak ukážkovo, akoby im sudičky dali do vienka dar rodeného predajcu? Nonšalante a s noblesou uzatvárajú jednu zmluvu za druhou.

Referencie

Perfektný tréning, ktorý ukáže účastníkom spôsob, ako úspešne urobiť obchod, ukáže spôsoby ako preniesť pocity na kupujúceho a jednoducho, ako byť lepší v obchodovaní.
Gejza Nagy
Veľmi profesionálne skoncipovaný tréning. Bol v tom vážnosť, ale zároveň ľahkosť, zábava, príjemná atmosféra a skvelí ľudia. Zbavil som sa bloku zo zvládania námietok. A zároveň som získal vieru v seba ako schopného obchodníka. Teraz sa vidím úplne inými očami.
Iveta Slašťanová
Doporučujem všetkým. Tento tréning je úplne iný oproti iným predajným seminárom. Pracuje sa tu s podvedomím klienta a nastavením mysle predajcu.
Martin
Jeden z najťažších tréningov u teba! Dal mi nesmierne veľa informácii o tom, ako jednať s klientom, ako si ho doviesť presne tam, kam chcem. Je to úžasný pocit vedieť, že mám návod, že viem presne aké slová používať a aké nie. Získala som sebadôveru.
Alena Pechová
Očakávala som naozaj veľa! Ale to, že bude tréning takto nadupaný som si veru nemyslela. Obsahoval úplne konkrétne návody na to, ako komunikovať s klientom, byť na jeho vlnovej dĺžke a predať mu produkt, ktorý rieši jeho problém.
U Melluzínky - Látky plné radosti / majitelka e-shopu
Získali sme naozaj cenné rady, pretože takpovediac predávame celý život. Vždy a všade. Hoci sa neživím predajom, uvedomujem si, že to môže byť hravé a zábavné.
Janka Ševčíková

A to všetko vrátane
100 % garancie
vrátenia peňazí

V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze.

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Máte moje slovo.